Серія “Конфронтація”

Графічна серія “Конфронтація” – це багатосюжетні композиції, об’єднані в єдину філософсько-мистецьку лінію – основу, навколо котрої розвиваються ці сюжети – створюючи повнішу картину образу або висвітлюючи його з іншого боку, ракурсу.
Кожен графічний аркуш – це окремий сюжет – нова історія. Головною ж метою серії “Конфронтація” – є вивчення і одночасно ілюстрація до соціально-культурного життя суспільства в цілому та окремої особистості з її психологічними особливостями й власними прагненнями зокрема.


“Велика перемога”; 10х15 см

Вся серія побудована на використанні “центральної метафори” – порівняння людини і дерева – це і є “головні герої”. Дерево, як людина – складна жива істота, з величезним образно смисловим значенням і сприйняттям її сутності. Звертаючись до образу дерева, бачимо з одного боку символ мудрості, зростання духовності, відновлення життя, чи навіть узагальнюючого символу самого життя. З іншого ж боку можно побачити символ руйнування – образ коріння, що руйнує побудовані стіни, або навіть образ ніщивного панування – велике дерево в лісі не дає зростати малому, закриваючи йому вихід до сонця. Тобто одна жива істота стає символом прямо протележних понять – сутністтю парадоксів – основою конфлікту навкола і в середині себе.

Саме парадоксальність, багатогранність і непостійність людської психології стає основою такого протеречивого світу змальованого в роботах з серії “Конфронтація”.

“Спогади чорного пса”; 30х40 см

Ознайомитись з серією “Конфронтація” можна в портфоліо

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>