Робота над серією «Міські сюжети» (Частина перша)

Серія «Міські сюжети»  – це гротескні ілюстрації до життя в місті – було дуже цікаво змальовувати як люди збираються, утворюючи живий потік – натовп, але в цей самий час кожна людина з цієї маси залишається в своєму роді унікальною, абсолютно відокремленою. Ось тому розглядаючи вже взаємини конкретних людей можна було б побачити безліч варіацій розвитку одного сюжету. Місто – то арена дій, висловлення емоцій або навіть випадковостей, які й було зображено в  цій серії.

Перед початком будь-якої роботи, особливо серії, дуже багато уваги приділяю пошуку матеріалу – кожна  замальовка має мати достатнє смислове наповнення, водночас відокремлене але й вписуватися в загальний ряд всієї серії. Можливо по закінченні «Міських сюжетів»  я розпишу яке значення було закладено в кожен окремий лист. Також для мене дуже важливо пошук композиції, тонального рішення і втілення персонажів, створення образу – красномовного і емоційного.

Серія буде виконана в офорті, в техніці «суха голка».

На етапі перших ескізних пошуків.

Пошук композиційного і тонального  рішення на прикладі листа «Різні методи».

Остаточна версія.

В роботі «Швидкість часу» теж були варіанти.

А ось лист «Живий потік» – одразу намальовано як є.

Ознайомитись з усією серією «Міські сюжети» можна в портфоліо

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>