Серії “Дитячі мрії”

Лінорити з серії “Дитячі мрії” – то іллюстрації до найчистіших людських бажань і фантазій. Саме мрія може розповісти про людини більше всього – його прагнення і почуття, життєві плани і прості пустощі, страхи та бажання, навіть суть людської душі постає перед очима, коли ти можеш відкрити для себе мрію.

“Підтримка і надія”

Говорячи саме про дітей і їх мрії, ми можемо відкрити для себе картину наївного світосприйняття і чистоти людської душі. Але попри наївність не треба вважати, що діти не бачать і не розуміють світу дорослих. Так їх сприйняття позбавлено цинізму та страхів, котрі несе досвід, але почуття значно гостріші – вони чудово розуміють, як важлива підтримка дорослих в сприйнятті цього світу, їм дуже боляче, коли мова іде про війну і чужі страждання. Саме дитина в цій серії відкриває клітку, щоб випустити на волю птаху, символ спійманого щастя, мріючи хоча б на мить політати з цими вільними чарівними пташками високо в вирії.

Ознайомитись з серією “Дитячі мрії” можна в портфоліо

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>