Серія акварелей “Розкриття”

Філософсько-психологічні образи акварелей серії “Розкриття” – це не однозначні ілюстрації до базових “стереотипних” понять. Саме людське сприйняття розкриває їх суть. Кожна робота – це емоція, дія і результат. Тобто кожна акварель має свій розвиток.

Кожна робота втілює окремий філософський концепт, а зібрані в одній серії, створюють логічний ланцюжок роздумів. Таким чином акварелі стають наче опорними точками для подальшого розвитку думок.

Так акварель “Самодостатність” ставить питання людини, як частини соціуму, а “Глибина удару” вже розкриває можливості взаємодії ( не лише удар, але й результат, котрого він досяг), а “Баланс” – це те, до чого прагне, як кожне суспільство, так і окрема людина.

“Глибина удару”

Ознайомитись з серією “Розкриття” можна в портфоліо.

Роботи з серії “Розкриття” беруть участь у конкурсі UK/raine: Молоді художники з Великобританії та України, Saatchi Gallery, Великобританія, Лондон.

 

 

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>