Скрипкова соната для океану казок або мандри на хвилях чарів

Для участі у міжнародному конкурсі Cheltenham IllustrationAwards 2017, було створено ілюстрацію на задану тему «Казки чужими очима» («Tales Through Others Eyes»). Отже, концепція та сама ілюстрація “Скрипкова соната для океану казок або мандри на хвилях чарів”.

Казки, такі неймовірні й непередбачувані, як справжній океан, його наповнюють живі джерела людської уяви, не дають зсякнути неймовірним і яскравим шляхам для мандрівки в чарівний світ. В цьому світі мандрівника очікують карколомні пригоди, а головне – він розкриє віковічні істини про стихії добра і зла. Цей світ повен фантастичних істот – грайливих русалок і хижих спрутів, солодкоголосих ельфів і хоробрих лицарів, а в самому серці, на скелястому острові височать розкішні башти білосніжного замку, на гостроверхих кришах котрого червоні шовковисті стяги розвиваються на вітру. Подорож в цей світ – це мандри для щирих сердець. А найголовніше, що кожен з нас є творцем цієї казки, кожен вплітає свою ниточку доброти і тепла з кожним вузликом шерстяної пряжі, свій аромат мудрості і досвіду з кожним кільцем диму з люльки, своєї щирості і мрійливості, з кожним локоном свого блакитного волосся, своєї мужності і сили, з кожним пасмом своєї бороди. Неймовірний світ казки створюють різні люди, вони ж по різному його і сприймають, роблячи його тим самим таким багато тональним, барвистим і неймовірно витонченим і музичним, як вишукана скрипкова мелодія. Саме силует деки скрипки утворює простір бурхливого океану. Цей образ такий багатоманітний в своїй величі, але ж в той самий час і грайливий, наче мале кошеня.

Violin sonata for ocean of tales or journey on the waves of magic

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>