Дизайн постерів для Poster for tomorrow 2017

В соавторстві з Александром Степанцем для участі у міжнародному конкурсі дизайну постеру, організованому Poster for tomorrow 2017, було розроблено дизайн, який розкриває задану тему “Свобода руху”.

Без простору – без життя

Можливість вільно пересуватися, як природня якість, котра необхідна кожній істоті, особливо людині. Обмеження ж можливості пересуватися вільно є фактичним обмеженням свободи, котре може призвести до занепаду.

Без свободи

Природа, а людина є його невідємною частиною, створена без обмежень. Саме відмова від хибної ідеології обмежень пересування людей за расовою, громадянською та релігійною ознакою – це нормальний етап в розвитку цивілізованого людства.

Заблокований розум – заблокована демократия

Політичні рішення певних політиків, котрі вважають себе вповноваженими вирішувати долі людей, створювати перепони на шляху порятунку від стихійного лиха та війн – це справжній геноцид. Світ вже мав трагічний досвід концентраційних лагерів, але нажаль певні лідери не здатні розкрити свій розум для звичайного сприйняття людяності…

Share to Google Plus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>